Користувацька угода


Ця Угода визначає умови використання сайту http://derby.ua і правила продажу товарів в інтернет-магазині DERBY.

1. Основні визначення

1.1. Покупець - фізична особа або юридична особа, яка має намір замовити або придбати Товари, або замовляє, купує, або використовує Товари, яка оформила Замовлення на сайті http://derby.ua.

1.2. Продавець - приватний підприємець, зареєстрований відповідно до законодавства України, що здійснює продаж Товарів дистанційним способом.

1.3. При спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

1.4. Адміністрація Сайту - правовласник сайту http://derby.ua.

1.5. Магазин - інтернет-магазин DERBY.

1.6. Сайт - справжній веб-сайт "derby.ua", доступний за адресою "http://derby.ua", або "http://www.derby.ua", або "www.derby.ua". На сайті кожен Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами, вибрати Товар (-и), спосіб оплати і доставки, оформити Замовлення за допомогою мережі Інтернет, або зробити Замовлення по телефону, або по e-mail.

1.7. Товар - річ, не вилучена і не обмежена у цивільному обороті і представлена до продажу за допомогою розміщення у відповідному розділі сайту http://derby.ua. Предметом купівлі-продажу можуть бути тільки Товари, покупка яких підтверджена співробітниками Продавця по телефону і / або e-mail в порядку, передбаченому п. 3. Справжнього Угоди.

1.8. Замовлення - оформлений запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною у запиті адресою Товарів, обраних на сайті http://derby.ua, відправлений за допомогою мережі Інтернет та / або повідомлений Покупцем Продавцю по телефону, а також іншими встановленими Продавцем способами зв'язку.

1.9. Кур'єрська служба доставки - транспортна компанія, що здійснює доставку Товарів, згідно Замовлення Покупця.

1.10. Інформація - надається Покупцям Сайту інформація текстового та/абографічного характеру. Інформація призначена для громадян і не повинна використовуватися іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. Інформація може містити елементи реклами, діяльності особи (осіб), які на законних підставах здійснюють роздрібну торгівлю, надання послуг і т.п.

2. Загальні положення

2.1. Ця Угода є договором-офертою між Продавцем і Покупцем.

2.2. Ця Угода про використання Сайту укладається між Продавцем, і будь-яким Покупцем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів Сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень цієї Угоди. Продавець і Покупець в сукупності іменуються «Сторонами».

2.3. Замовляючи Товари в порядку, визначеному цією Угодою, Покупець погоджується з цією Угодою.

2.4. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. При незгоді Покупця з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

3. Оформлення та терміни виконання Замовлення

3.1. Замовлення Покупця може бути оформлене за допомогою мережі Інтернет, по телефону і / або іншими способами, встановленими Продавцем.

3.1.1. При оформленні Замовлення по телефону Покупець підтверджує, що ознайомлений з цією Угодою, і надає співробітнику Продавця інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.

3.1.2. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформоване Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет.

3.2. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. Якщо Покупець під час оформлення Замовлення дав згоду на підтвердження Замовлення без дзвінка, вся зазначена інформація вважається вірною.

3.3. Обробка замовлення, в середньому, становить 1 робочий день. Зазначені дата і час доставки залежать від міста, району доставки та часу, необхідного на обробку Замовлення.

3.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону.

4. Доставка

4.1. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, погоджених Сторонами в порядку, передбаченому п. 3.3. цієї Угоди, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.2. Способи доставки: кур'єр компанії, кур'єрська служба, служба доставки.

4.2.1. Доставка здійснюється кур'єром компанії, кур'єрською службою і службою доставки. Вид доставки вибирає Покупець. Доставку при замовленні до 500 грн оплачує Покупець, від 500 грн оплачує Продавець згідно з тарифами служби.

4.3. При доставці замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, яка надала доручення на право отримання Товару.

4.4. При передачі Товару Покупцеві проводиться його перевірка за кількістю, якістю (видимі недоліки), комплектністю, а також відповідністю його Замовленню Покупця.

5. Умови повернення товару придбаного в нашому магазині

5.1. Якщо в отриманій посилці Ви виявили брак, або дефект - обов'язково зв'яжіться з Продавцем по телефону, або по e-mail.

5.2. Оплата пересилання повернення засобами Продавця здійснюється тільки в разі браку.

5.3. У посилці з поверненням обов'язково повинен бути вкладений заповнений бланк повернення і чек. Ви можете заповнити бланк повернення онлайн на Сайті. Адреси повернення вказані на Сайті.

6. Оплата Товару

6.1. Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням Товару на Сайті.

6.2. Ціна Товару, зазначена на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6.3. Оплата Товару Покупцем проводиться по передоплаті, або пост-оплаті.

7. Відповідальність Сторін

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Магазині.

7.2. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:

- неправильного заповнення Замовлення, в т.ч. неправильного зазначення персональних даних;

- неправомірних дій третіх осіб.

7.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при оформленні Замовлення в Магазині.

7.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

8. Торгові марки

8.1. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

9. Конфіденційність і захист персональної інформації

9.1. Надання інформації Покупцем:

9.1.1. При оформленні Замовлення на Сайті Покупець надає про себе наступну інформацію: ім'я, прізвище, адресу, e-mail, номер телефону, логін.

9.2. Використання інформації, наданої Покупцем і одержуваної Продавцем:

9.2.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

9.2.2. Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він може відмовитися від розсилки за допомогою кнопки «Відмовитися» в тілі листа, або зв'язавшись з Продавцем будь-яким доступним способом.

9.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

9.3.1. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем.

9.3.2. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.

9.4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.