Валіза Lojel OCTA Lj-PP9L

Опис

Валіза Lojel OCTA Lj-PP9L представник однієї з найкращих і вдалих серій - OCTA, японської компанії Lojel. Це відмінний приклад, якою повинна бути сучасна і надійна валіза 21 століття!
Виготовлена з міцного полікарбонату - суперсучасного матеріалу, що відрізняється легкістю і підвищеною міцністю у порівнянні з іншими видами пластиків. Наприклад, з поликарбонату виготовляють детали кузова сучасних гоночних автомобілів!
Ще однією особливістю цієї моделі є унікальна 4-х точкова система закриття валізи, доповнена двома кодовими замками нового покоління системи TSA. Теперь Ви можете бути абсолютно впевнені, що ніхто з сторонніх не зможе відкрити Вашу валізу.
Колісна конструкція з 4-х коліс забезпечує максимальну стійкість, плавність ходу і відмінну керованість на будь-якій поверхні.
Зручна телескопічна ручка влаштована зовні валізи і не займає дорогоцінний внутрішній простір, дозволяючи помістити у валізу набагато більше Ваших речей.
Є 2 ручки для перенесення валізи в руці, вони розташовані зверху і збоку валізи. Конструкція ручок зроблена в рівень з корпусом, що зменшує можливість їх поломки.
Розкривши валізу Ви отримаєте 2 великих чаші, розділені різними ергономічними відділами, що дозволяють максимально раціонально використовувати весь внутрішній простір.
Компанія Lojel надає 10 років гарантії на свою продукцію. Купивши валізу Lojel OCTA Lj-PP9L Ви отримаєте справжнього японського самурая, який буде вірним супутником і надійним охоронцем Ваших речей на довгі роки!
  • Модель:
    Lj-PP9
  • Наявність:
    Є на складі
Валіза Lojel OCTA Lj-PP9L
Є на складі 5116 5116 ₴
5684 ₴
Ви заощаджуєте: 568 ₴ (-10%)
  У кошик
В кредит
Загальні характеристики
Обєм (л) 100
Коллекція OCTA
Гарантія виробника 10 років
Розміри (см) 51.3 x 75.4 x 30.6
Вага (кг) 5
Гарантія 70 днів
Гарантія виробника 10 років
Кількість колес 4 колеса
Країна реєстрації бренду Японія
Країна-виробник Японія
Матеріал поліпропілен
Об'єм (літрів) 91-110
Оснащення кодовий замок, висувна ручка, бокова ручка
Розмір велика
Стать унісекс
Тип валіза

Написати відгук

Ця модель в іншому кольорі чи розмірі

Товари, які можуть бути Вам цікаві