Про TSA замок


Сучасні валізи можуть бути обладнані фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (укр. [ті-ес-ей]) (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті).

Що це означає і навіщо нам той замок? Чи нада він вообше? 
Рідко, але траплялись випадки, коли клієнти, що купляли у нас валізи, мали претензії щодо TSA ключа. По їхній думці ми забули додати його в комплект.

Тому ми вимушені відкрити всім секрет митних служб усього світу:  

"Митні служби спільно з Американською асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, з метою безпеки, оглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілим під час огляду багажу, що ви здали саме в багаж літака при реєстрації на рейс літака. Лише агенти з безпеки на забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. 

Неоднозначні відчуття викликає, той факт, що у твоїй валізі з кодовим замком TSA хтось рився, а ти про це навіть не дізнаєшся?

Але в першу чергу, це зроблено для зручності і Вас непотрібно відривати від посадки на рейс. Якщо у митників виникнуть підозри, щодо вмісту Вашого багажу, то наявність в замку функції TSA сбереже ваші замки після огляду цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Якщо Ви дотримуєтеся правил перевезення багажу, та митних законів країн до яких подорожуєте, то вам немає за що переживати, функція замку - TSA, це оснащення, що додасть зручності в експлуатації валізи чи сумки при подорожах країнами світу.