Бонусна програма магазинів Derby


Правила участі в Бонусній програмі DERBY

Кожен покупець мережі нашого магазину отримує бонуси за покупки в мережі магазинів DERBY та має змогу накопичувати їх на персональний аккаунт. Формула цінності проста: 1 бонус = 1 гривня.

Для накопичення бонусів покупці можуть використовувати.


Накопичені бонуси можуть бути використані для оплати товарів в мережі магазинів DERBY. Для цього необхідно до розрахунку за товар пред'явити Вашу бонусну карту продавцю. Також, покупець може розрахуватися бонусами при замовленні товарі в інтернет-магазині. Щоб використовувати бонуси на сайті, потрібно увійти в свій персональний аккаунт.

Особливості нарахування і використання бонусів

Кількість нарахованих бонусів залежить від типу Вашої картки, акцій та інших умов, що діють в магазині. Зазвичай - це 5% від вартості товару.

Бонуси ненараховуються при покупці уцінених товарів, товарів, які продаються зі знижкою або на товари, на які не поширюється дана Бонусна програма. Покупець має можливість оплатити бонусами не більше 50% від роздрібної вартості обраного товару. Решту потрібно оплатити коштами.

У разі повернення товару, що був куплений з оплатою бонусами, в термін до 14 днів, сума використаних бонусів повертається на ваш персональний аккаунт. 

Інші умови Бонусної програми

Про суму накопичених бонусів можна дізнатися в персональному кабінеті самостійно або ж звернутися до менеджера інтернет-магазину, вказавши номер своєї картки та персональні дані власника (ПІБ або номер телефону). Накопичувальна бонусна картка дійсна в будь-якому фірмовому магазині «DERBY» та в інтернет-магазині derby.ua. 

Карта є власністю Компанії. Компанія залишає за собою право змінювати в будь-який момент умови Бонусної програми і не приймає на себе відповідальність завчасно попереджати про це учасників програми.